Umawianie  
wizyt  
22 436 00 11

Stomatologia dziecięca

Każdemu rodzicowi bardzo zależy na zdrowiu własnego dziecka. A jeśli chcemy, by dziecko było zdrowe, nie możemy zapominać o jego zębach. Profilaktyka i leczenie zębów od najmłodszych lat są bardzo ważne i gwarantują piękny uśmiech w życiu dorosłym. W ramach stomatologii dziecięcej oferujemy leczenie zębów mlecznych, a także wypełnienie i ekstrakcję zęba mlecznego. Wykonujemy również zabiegi higienizacji, fluoryzacji i lakowania. Regularne odwiedzanie stomatologa z dzieckiem to znakomity sposób, by zapewnić swojemu dziecku ochronę przed próchnicą oraz wadami zgryzu.

W naszej przychodni zajmujemy się nie tylko leczeniem próchnicy w zębach mlecznych, lecz także szeroko rozumianą profilaktyką. Poinformujemy szczegółowo, jak należy dbać codziennie o higienę jamy ustnej i nauczymy zdrowych nawyków.

 

dziecko u stomatologa

Bezbolesne leczenie zębów u dzieci

W przychodni Dent-Em wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sposób bezbolesny dla dziecka dzięki zastosowaniu zaawansowanego sprzętu stomatologicznego. Jeśli zabiegi są bardziej inwazyjne, możemy zaproponować różne formy znieczulenia stomatologicznego, które sprawią, że dzieci nie będą odczuwać bólu w czasie przebywania na fotelu dentystycznym. Wierzymy, że dzięki temu chętnie będą do nas wracać.

Warto dodać, że do  najmłodszych pacjentów zawsze podchodzimy z dużą cierpliwością i wyrozumiałością. Zależy nam, by dzieci opuszczały nasz gabinet zadowolone i ze zdrowym uśmiechem.