Umawianie  
wizyt  
22 436 00 11

Wybielanie zębów

Wieloletnie spożywanie kolorowego jedzenia, picie kawy lub herbaty czy palenie papierosów sprawia, że zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie pomaga usunąć jedynie część przebarwień. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wybielanie zębów. W Internecie łatwo znaleźć mnóstwo pomysłów na wybielanie, trzeba jednak pamiętać, że najbezpieczniejsza metoda to ta stosowana w gabinetach stomatologicznych.

Warto pamiętać, że samodzielne wybielanie zębów nakładkami jest bardzo ryzykowne. Dlatego jeśli marzymy o śnieżnobiałym uśmiechu, najlepiej jest zgłosić się do dentysty. Dobierze on metodę wybielania, która najlepiej będzie pasować do konkretnego pacjenta i przeprowadzi szczegółowe badania, ponieważ należy pamiętać, że zabiegi wybielające przeprowadza się wyłącznie na zdrowych zębach, z zabezpieczonymi ubytkami oraz usuniętym kamieniem nazębnym.

W naszej przychodni stomatologicznej stosujemy najnowsze i bezpieczne metody wybielania nakładkowego. Kuracja trwa od trzech do czternastu nocy, podczas których Pacjent musi nosić nakładki wybielające. Nakładki te są dostosowane do każdego pacjenta indywidualnie. Wybielanie zębów metodą nakładkową to rozwiązanie tańsze od laserowego wybielania, a  jego efekty działania są skuteczne i długotrwałe (nawet około trzech lat!).

wybielanie zębów