Umawianie  
wizyt  
22 436 00 11

Przychodnia stomatologiczna w Warszawie

Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie możemy zaoferować Pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych. Zajmujemy się m.in. leczeniem zachowawczym, endodoncją, chirurgią stomatologiczną i stomatologią dziecięcą.

W pracy wykorzystujemy sprzęt i aparaturę najnowszej generacji. Stosujemy nowoczesne i w pełni bezpieczne metody leczenia oparte na aktualnej wiedzy medycznej. Przeprowadzamy skomplikowane zabiegi chirurgiczne, takie jak: resekcja zęba czy ekstrakcja zęba.

 

Przyjazny gabinet stomatologiczny

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego rzetelnie realizujemy nasze zadania. Naszym celem jest zadowolenie Pacjenta, skuteczne leczenie i odbudowa uśmiechu. Wyspecjalizowani stomatolodzy warszawskiej przychodni Dent-Em zadbają o Państwa zęby jak nikt inny. Naszą ofertę kierujemy do Pacjentów w każdym wieku. Małym Pacjentom gwarantujemy życzliwą opiekę i bezbolesne zabiegi. Wszystkim Pacjentom służymy fachowym doradztwem z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

Chcemy, by nasza przychodnia dentystyczna była miejscem, do którego Pacjenci będą chętnie przychodzić. Dlatego dbamy nie tylko o wysoką jakość obsługi, lecz także o komfortowe warunki i sympatyczną, relaksującą atmosferę. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób pozytywnie wpłyniemy na samopoczucie i zadowolenie każdego, kto nas odwiedzi.

 

dziecko u stomatologa